Winterfeest in Hasselt

Kerst aan de Kaai 2018 Banner

In een zoektocht naar een mooi alternatief voor het afgelast WG vd Hulstfestival is nu 'Winterfeest in Hasselt' op poten gezet. Dit knusse winterse evenement komt voort uit een samenwerking tussen verschillende groepen. Het vindt plaats op vrijdag 21 december op verschillende plekken in de stad.

Het onderdeel 'Hasselt met Kaarslicht' bedacht door Henk Fernhout kreeg al eerder aandacht nadat online tal van enthousiaste Hasselters aangaven hun stekkie of straat sfeervol te willen verlichten. Bij de Kalkovens wordt een kerstmarkt gehouden waar verschillende lokale aanbieders hun waren aan de man of vrouw kunnen brengen.

Hanzestad Hasselt Marketing houdt een winterwandeling onder leiding van Drikus van der Kolk die tal van wetenswaardigheden zal delen met de deelnemers. In De Werkplaats aan de Kaai wordt het winterfeest afgesloten met klanken van Hasselts Fanfare.
 
logo anjeraktie

Doneer online uw bijdrage via deze link:

   HHHHHHasselts Fanfare feliciteert de nieuwe koning!Hasselts Fanfare feliciteert

Sponsors

Kompanje Schilderwerken
Bouwbedrijf Wursten