Pietenband weer actief!

pietenbandVrijdag 30 november zal de Zwarte Pietenband weer optreden. Deze band bestaat dit jaar uit jeugdleden van de jeugdorkesten van Hasselts Fanfare, CMV Prinses Margriet Rouveen-Staphorst en MuziekKids Westerveld.

Het 1e optreden van de avond staat gepland vanaf 18.00 uur in het centrum van Meppel. Vervolgens gaan de Muziekpieten richting Genemuiden om daar vanaf 19.45 uur bij het Sinterklaashuis al spelend de Sint naar bed te brengen. De avond wordt afgesloten met het spelen van Sinterklaas liedjes bij de winkels in Genemuiden.

De jeugdige Muziekpieten nodigen jou van harte uit om er samen een geslaagd feest van te maken!
 
 promo
25 oktober aanstaande
Verenigingsgebouw 
Hasselts Fanfare

   HHHHHHasselts Fanfare feliciteert de nieuwe koning!Hasselts Fanfare feliciteert

Sponsors

Kompanje Schilderwerken
Bouwbedrijf Wursten