Afbeelding van WhatsApp op 2024 07 08 om 14.50.24 cb68619aEen grote dag voor onze jonge slagwerkers bij van Hasselts Fanfare! Afgelopen zaterdag hebben acht talenten hun vaardigheden laten zien tijdens verschillende examens, en we zijn trots om te melden dat ze allemaal zijn geslaagd!

Na een jaar hard oefenen hebben zij hun A-, B-, en C-examens met succes afgelegd, onder het toeziend oog van de Overijsselse Bond van Muzikanten. Onze jeugdopleiding, verzorgd door de instructeurs Henri Timmerman en Henrike Palland, biedt een leuke maar professionele aanpak die zijn vruchten heeft afgeworpen.

De geslaagden zijn:
- Jop van Olst – A-examen
- Jort van Dijk – A-examen
- Ivar Kijk in de Vegte – A-examen
- Noa Kijk in de Vegte – B-examen
- Lucas Rietman – B-examen
- Milan Steenbergen – B-examen
- Sophie van de Weerd – C-examen
- Kyra Jansen – C-examen

Gefeliciteerd aan iedereen! Jullie hebben geweldig werk geleverd!
Vereniging
Info
Overig