Geslaagden bij Hasselts Fanfare!

examenOnlangs namen Thirza Eenkhoorn (saxofoon) en Rick Post (bugel) deel aan het muziekexamen georganiseerd door de Overijsselse Bond van Muziekverenigingen. Dit examen werd afgenomen volgens het examenreglement van Unisono en door een bevoegd examinator.
Volgens het raamleerplan voor blaasinstrumenten werd zowel Thirza als Rick getoetst op zes onderdelen te weten:
muzikale begripsvorming en auditieve toepassing;
instrumentaal-auditieve toepassing;
klankvorming;
technische vaardigheden;
ritmische vaardigheden en samenspel;
uitdrukkingsvaardigheden.
Eerder hadden zij al het theoriegedeelte afgelegd en met het praktijkgedeelte maakten beiden hun A-diploma compleet. Thirza en Rick kunnen nu volledig meedraaien met de repetities van het A-orkest en mochten van voorzitter Karla Schelhaas felicitaties en een presentje in ontvangst nemen.
 
 promo
25 oktober aanstaande
Verenigingsgebouw 
Hasselts Fanfare

   HHHHHHasselts Fanfare feliciteert de nieuwe koning!Hasselts Fanfare feliciteert

Sponsors

Kompanje Schilderwerken
Bouwbedrijf Wursten