'Geef acht!' interactief spektakel voor de bovenbouw

Bas Wilberink
Foto: Bas Wilberink, Stadskoerier.

De Regimentsfanfare 'Garde Grenadiers en Jagers' (RFGGJ), bestaande uit een koperensemble met slagwerk en een koperkwintet, gaf maandag 16 oktober 2017 in sporthal De Prinsenhof een schoolconcert voor de basisschoolleerlingen van de groepen 5 t/m 8. De muzikanten kwamen op uitnodiging van de "Supportersvereniging Hasselts Fanfare" naar Hasselt.

Naast haar ceremoniële taken voor het Koninklijk Huis geeft de fanfare schoolconcerten, om de relatie tussen muziek en de krijgsmacht uit te beelden. Hoewel men zich momenteel richt op het voortgezet onderwijs, wilde men voor Hasselt nog één uitzondering maken om de voorstelling 'Geef Acht' muzikaal uit te voeren.

Alle basisscholenscholen uit Hasselt waren in de sporthal aanwezig, Ruim driehonderd kinderen genoten van de interactieve en educatieve voorstelling 'Geef acht'.

Het concert werd door burgemeester Bilder van de gemeente Zwartewaterland, geopend.

Na afloop was er dankzij Sponsoring van Supermarkt Emté voor iedereen een lekkere mandarijn!
emte
 
 promo
25 oktober aanstaande
Verenigingsgebouw 
Hasselts Fanfare

   HHHHHHasselts Fanfare feliciteert de nieuwe koning!Hasselts Fanfare feliciteert

Sponsors

Kompanje Schilderwerken
Bouwbedrijf Wursten