Voorspeelavond leerlingen drumband

13411918 371071033016665 5755081319671679125 oAfgelopen vrijdagavond, 8 juli 2016, was er een voorspeelavond waar de 28 leerlingdrummers van Hasselts Fanfare hun kunsten vertoonden in het muziekgebouw aan de Van Haersoltelaan. Elke leerling bracht solo een muziekstuk ten gehore. Ook waren er verschillende muziekstukken te horen uitgevoerd door de opstapdrumband en de jeugddrumband. Vaders en moeders maar ook opa's en oma's kwamen in grote getalen luisteren naar deze jongeren die aangestuurd worden door de enthousiaste druminstructeur Henri en instructrice Henrieke van Hasselts Fanfare.

Het slotakkoord was voor rekening van de instructeurs, de tambourmaitre en enkele oud-spelers van de jeugddrumband. Zij speelden gezamenlijk als toegift een daverende drumsessie.
De voorspeelavond was tevens de afsluiting van dit seizoen voor de leerlingen van de opstap- en jeugddrumband. De jeugddrumband richt haar pijlen na de vakantie op het concours in Enschede dat plaatsvindt op 8 oktober.
 
 promo
25 oktober aanstaande
Verenigingsgebouw 
Hasselts Fanfare

   HHHHHHasselts Fanfare feliciteert de nieuwe koning!Hasselts Fanfare feliciteert

Sponsors

Kompanje Schilderwerken
Bouwbedrijf Wursten